SEDAT BİGA

Güzelliğin Kaynağına Ulaşın

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi, No:56, Kat P1,
Bağımsız Bölüm 145
Buyaka AVM – Ümraniye / İSTANBUL

GSM: +90 532 560 14 57

[email protected]

BİZİ TAKİP EDİN!

KERATİN SAÇ KAYNAĞI

KERATİN SAÇ KAYNAĞI

Keratin Saç Kaynağı : Keratin, tahıl ürünlerinin bazılarında protein kaynaklı bir madde olarak yer alırken, aynı zamanda insan vücudunda saç ve tırnak yapısında da bulunmaktadır. Bununla birlikte sayısız kozmetik ürünlerde de besleyici özelliği sayesinde keratin maddesine rastlamak mümkündür. Söz konusu Keratin Saç Kaynağı ise saça ve saç derisine zarar vermeyecek özellikle üretilen kaynak saç uçlarının kişinin kendi saç diplerine eklenme işlemidir. Bu sayede hacimsiz ve kısa olan saçlar dolgun ve uzun forma kavuşmakta ve kişi olduğundan çok daha hoş bir görüntüye kavuşmaktadır. Doğru yerden hizmet alındığında uzun vadede sorunsuz şekilde kaynak saçlarınızı kendi saçlarınız gibi kullanmanız mümkündür. Kaynak saçın kullanım süresi dolduğunda ise saçların bakım işlemi yapılması için kaynak saç çıkartılır ve bakımı yapıldıktan sonra tekrar uygulanabilir.

Dolayısıyla 3 ya da 5 ayda bir kaynak saç satın alacaksınız diye bir kural yoktur. Mevcut saçlarınızın bakımını yaptırarak istediğinizde taktırabilir, istediğinizde ise çıkarttırabilirsiniz. Bu konuda uzun yıllara dayanan deneyimi ile lider konumda hizmet veren saç kaynak merkezimiz, tercih edeceğiniz en doğru yer olacaktır. Merak ettiğiniz Keratin Saç Kaynak, kaynak maşası yardımıyla saça eklenir ve çıkartılması gerektiğinde ise özel bir sıvı ile saça zarar vermeden çıkartılır. Bu işlem amatör kişiler tarafından yapıldığında takdir edersiniz ki hem kullanım saçın kalitesi hem de işçilik beklentiyi karşılamayacaktır.

Bundan ötürü Keratin Saç Kaynağı uygulaması kesinlikle uzman eller tarafından yapılması gereklidir. Kişinin saç yapısı ve yoğunluğuna uygun şekilde kullanılacak saç miktarın karar verilir. Dolayısıyla uygulama süresi de yine kullanılacak saç miktarıyla ilgilidir. Ancak ortalama 3 ila 4 saat kadar süreceğini söyleyebiliriz. Bunun dışında kaynak saç uygulaması yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği husus kendi saçına yaptırdığı gölge ya da röfle gibi işlemleri kaynak saçına yaptırıp yaptıramayacağı konusudur. Hizmet kalitemizden emin olduğumuzdan ötürü bizleri tercih ettiğinizde kaynak saçınıza, kendi saçınıza yaptırdığınız her işlemi hiç korkmadan yaptırabileceğinizi belirtmek isteriz. Yalnız bunun için amatörlerden uzak durmanızı tavsiye ederek, en iyi saç kaynak merkezi olan kuruluşumuzla iletişime geçmenizi öneririz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.