SEDAT BİGA

Güzelliğin Kaynağına Ulaşın

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi, No:56, Kat P1,
Bağımsız Bölüm 145
Buyaka AVM – Ümraniye / İSTANBUL

GSM: +90 532 560 14 57

[email protected]

BİZİ TAKİP EDİN!

NANO JEL SAÇ KAYNAĞI

NANO JEL SAÇ KAYNAĞI

Nano Jel Saç Kaynağı : Teknolojinin gelişmesi üzerine tahmin edeceğiniz gibi saç uzatma tekniklerinde de gelişimler gözlemlenmiştir. Bu gelişimlerden biri olan nano jel uygulaması, akıllı polimer malzemeden üretilen bir ürün olmakla birlikte güçlü tutuş ile estetik bir görsele sahiptir. Boncuk kaynak uygulamasına muadil olarak tasarlansa da aslında boncuk kaynak ile kıyaslandığında daha etkili bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Nano Jel Saç Kaynağı uygulamasında ürünün iç kısmındaki keratin sayesinde saç suçları ile saç birbirine mühürlenir ve oluşan daralma ile muhteşem bir tutuş gücü ortaya çıkar. Buda takdir edersiniz ki, yapılan pek çok saç kaynağı uygulamasına oranla artı bir avantaj içerir.

Bunun dışında çeşitli kaynak malzemeleri metal bazlı olduğundan ötürü saça ağırlık vermekte ve bundan ötürü kişinin rahatsızlık duyması muhtemel bir hale gelmektedir. Fakat Nano Jel Saç Kaynak polimer malzeme tabanlı olduğundan ötürü saça herhangi bir ağırlık yapmaz ve aynı zamanda metal bazlı kaynak malzemelerine oranla takılması da sökülmesi de çok daha kolaydır. Ayrıca metal içeren saç kaynaklarında medikal görüntüleme cihazlarına gireceğiniz zaman kaynağı saçınızdan söktürmeniz gerekir. Ancak nano jel saç kaynağınızı uzun süre hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanabileceğiniz gibi röntgen ve benzeri görüntüleme cihazlarına girerken de herhangi bir sıkıntı teşkil etmeyeceğini bilmelisiniz. Kısacası uzun vadeli kullanım için saç uzatma tekniklerinden birini tercih etmek istiyor iseniz, bu noktada nano jel saç uzatma yönteminin sizler için ciddi bir avantaj oluşturacağını belirtmek isteriz.

Fakat Nano Jel Saç Kaynağı Yöntemi kesinlikle uzman saç kaynak merkezinde profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. Aksi takdirde alınan sonuçtan memnun kalmama ihtimalinizin büyük olduğu bilinmelidir. Bizler uzun yıllardır bu alanda hizmet veren bir kuruluş olarak beklentinizi fazlaca karşılayacak potansiyele sahibiz. Saç kaynak merkezimizde alacağınız hizmetten %100 memnun kalacağınıza hiç şüpheniz olmasın. Bizleri web sitemizden yaptığımız çalışmalar doğrultusunda daha iyi tanıyabilir, ayrıca referanslarımızla da birlikte profesyonelliğimizden emin olabilirsiniz. Saçlarınızda ciddi bir değişim istiyorsanız, bunu tarafınıza en iyi şekilde sağlayabilecek saç kaynak merkezimizle iletişime geçmenizi öneririz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.